Zakopower Kolędowo

W trakcie tego wyjątkowego koncertu będziecie mieli okazję cieszyć się zarówno tradycyjnymi polskimi kolędami, jak i urokami podhalańskich pastorałek. Wieczór kolędowy z zespołem Zakopower oraz Kapelą Sebastiana Karpiela Bułecki już 18 stycznia w Hotelu Nosalowy Dwór w Zakopanem.

Dwa różne, przeplatające się koncerty w czasie jednego wieczoru! Przygotujcie się na niezapomnianą muzyczną podróż przez polską tradycję! Utwory zostaną wykonane w tradycyjnym, góralskim, akustycznym stylu, przy wykorzystaniu skrzypiec, basów podhalańskich i dud. Jednak nie zabraknie także energetycznych, nowoczesnych aranżacji, które dodadzą temu wieczorowi wyjątkowej dynamiki. Razem z muzykami będziecie mogli zaśpiewać najpopularniejsze polskie kolędy, takie jak „Gdy się Chrystus rodzi” czy „Przybieżeli do Betlejem”. Ale to nie wszystko! Artyści przyjrzą się także temu, jak kolędowano i nadal kolęduje się na Podhalu, odkrywając dźwięki i tradycje tego magicznego regionu.

Koncert odbędzie się w czwartek 18 stycznia 2024 w Hotelu Nosalowy Dwór (Centrum Kongresowe- Rezydencja II) ul.Balzera 21F. Bilety dostępne na Kup Bilecik.

Autor(ka):