Teraz Czytasz
Co robić w wakacje na Podhalu?
Co robic w wakacje w Zakopanem i na Podhalu 2020

Zazwyczaj w lipcu nasz kalendarz imprez pęka w szwach, a w tym wydaniu jest mocno okrojony przez ograniczenia, które ciągle się zmieniają i w zasadzie nie wiemy, czy wracamy już do normalności, czy jeszcze nie…

Podhale ma jednak to niezwykłe szczęście, że wydarzenia kulturalne są zaledwie dodatkiem to tego co trwałe i obecne w naszym regionie od zawsze – niezwykłej przyrody.

To ona, z górującymi nad regionem Tatrami na czele, przyciąga i sprawia, że do Zakopanego chce się wracać. Daje też wiele możliwości aktywnego spędzenia czasu z zachowaniem niezbędnego obecnie „dystansu społecznego”, do czego szczególnie zachęcamy na kolejnych stronach wydania. Te wakacje na pewno będą inne niż zwykle, ale na pewno też będą bardzo udane.

Tego właśnie Wam życzymy,
Redakcja Infogramu

Zobacz Też
Infogram-Twoj-przewodnik-po-Zakopanem-jesien-2020

W lipcowym wydaniu polecamy:

i wiele więcej. Nasze publikacje znajdziesz w wydaniu drukowanym, które jest dostępne w blisko 350 punktach na terenie Podhala, wydaniu online dostępnym w serwisie Issuu, aplikacji dla iOS i Android oraz na niniejszej stronie:)

Co robic w wakacje w Zakopanem i na Podhalu 2020
Kliknij i przeczytaj wydanie online!
WordPress Zakopane: bystrzan.spaceSklep Narzędzia Ogrodnicze elmal.com.pl

Realizacja: montinea | marketing & graphic design Strony: Wydarzenia & Mapy Wszelkie prawa zastrzeżone © Paul Bystrzan 2021 - Paul Bystrzan

Przewiń Do Góry