Teraz Czytasz
Hrubo Watra! Pomagamy!
Piknik Hrubo Watra 2021 dla Janka Długaszka

Póki płonie ognisko, nadzieja nie gaśnie! Trzyletni Janek Długaszek to Bohater, Wojownik i to będzie jego dzień! Charytatywny piknik outdoorowy to świetna okazja dla każdego z nas aby pomóc Jankowi świetnie spędzając czas z rodziną i przyjaciółmi!

Choroba i inwalidztwo nie zatrzymają go. Urodził się jako skrajny wcześniak, załapał się na masę komplikacji. Nie jest łatwo, ale pędzi przed siebie, poznaje świat. Wiesz, co może go zatrzymać? Kasa. A jeszcze bardziej jej brak. Na szczęście jesteśmy my i wszyscy będziemy mogli pomóc na Charytatywnym Festiwalu Outdoorowym Hrubo Watra! A dobro powraca.

Czeka na Was moc atrakcji: wspinaczka, tyrolka, zorbing, jazda konna, warsztaty kreatywne dla dzieci, quady, elektryczne motory, zumba, wspólne ognisko i koncert. Przyjdźcie, dorzućcie swoją kłodę do symbolicznego ognia dla Janka. Niech zrobi mu się cieplej, jaśniej. Do zobaczenia przy Szałasie na Polanie (Polana Biały Potok w Witowie).

PROGRAM (zaktualizowany)

10:30
Sztafeta biegowa z Poronina, z domu Janka, do Witowa (Polana Biały Potok)

12:00 Rozpalenie Watry (Szałas na Polanie)

12:15 Otwarcie miasteczka atrakcji dla dzieci – wspinaczka, tyrolka, jazda konna, zorbing, quady, elektryczne motory, zabawy i animacje dla najmłodszych

15:30 Zumba

Zobacz Też
Ruszyły zapisy na 6. Bieg po Oddech

16:00 Otwarcie licytacji, przedstawienie przedmiotów licytacji

17:00 Koncert + Hrubo Watra – posiady przy ognisku

Zbiórka publiczna do puszek kwestarskich prowadzona będzie pod patronatem Fundacji Dzieciom Wspólnota „Zdążyć z pomocą”.

Dołącz do dyskusji

Dodaj Odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

WordPress Zakopane: bystrzan.spaceSklep Narzędzia Ogrodnicze elmal.com.pl

Realizacja: montinea | marketing & graphic design Strony: Wydarzenia & Mapy Wszelkie prawa zastrzeżone © Paul Bystrzan 2021 - Paul Bystrzan

Przewiń Do Góry