Teraz Czytasz
Hrubo Watra! Pomagamy!
05 września 2021

Hrubo Watra! Pomagamy!

Iga Kaczmarczyk
Piknik Hrubo Watra 2021 dla Janka Długaszka

Póki płonie ognisko, nadzieja nie gaśnie! Trzyletni Janek Długaszek to Bohater, Wojownik i to będzie jego dzień! Charytatywny piknik outdoorowy to świetna okazja dla każdego z nas aby pomóc Jankowi świetnie spędzając czas z rodziną i przyjaciółmi!

Choroba i inwalidztwo nie zatrzymają go. Urodził się jako skrajny wcześniak, załapał się na masę komplikacji. Nie jest łatwo, ale pędzi przed siebie, poznaje świat. Wiesz, co może go zatrzymać? Kasa. A jeszcze bardziej jej brak. Na szczęście jesteśmy my i wszyscy będziemy mogli pomóc na Charytatywnym Festiwalu Outdoorowym Hrubo Watra! A dobro powraca.

Czeka na Was moc atrakcji: wspinaczka, tyrolka, zorbing, jazda konna, warsztaty kreatywne dla dzieci, quady, elektryczne motory, zumba, wspólne ognisko i koncert. Przyjdźcie, dorzućcie swoją kłodę do symbolicznego ognia dla Janka. Niech zrobi mu się cieplej, jaśniej. Do zobaczenia przy Szałasie na Polanie (Polana Biały Potok w Witowie).

PROGRAM (zaktualizowany)

10:30
Sztafeta biegowa z Poronina, z domu Janka, do Witowa (Polana Biały Potok)

12:00 Rozpalenie Watry (Szałas na Polanie)

12:15 Otwarcie miasteczka atrakcji dla dzieci – wspinaczka, tyrolka, jazda konna, zorbing, quady, elektryczne motory, zabawy i animacje dla najmłodszych

15:30 Zumba

Zobacz Też
gmach główny muzeum tatrzańskiego

16:00 Otwarcie licytacji, przedstawienie przedmiotów licytacji

17:00 Koncert + Hrubo Watra – posiady przy ognisku

Zbiórka publiczna do puszek kwestarskich prowadzona będzie pod patronatem Fundacji Dzieciom Wspólnota „Zdążyć z pomocą”.

Dołącz do dyskusji

Dodaj Odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Przewiń Do Góry