Lato pełne górskich przygód dla dużych i małych. Bachledka Ski & Sun

Bachledka przygotowała dla wszystkich odwiedzających Ždiar i Magurę Spiską lato pełne wrażeń, rodzinnego komfortu, ale także adrenaliny, muzyki, tradycyjnego rzemiosła, wyjątkowych panoramicznych widoków na Tatry Bielskie, wycieczek kolejką linową czy ciekawych wydarzeń i atrakcji dla całej rodziny. Ulubiony ośrodek górski BACHLEDKA Ski & Sun na granicy Pienińskiego i Tatrzańskiego Parku Narodowego stara się zapewnić wszystkim odwiedzającym nowe atrakcje i przeżycia, a tych nie zabraknie również w tym roku.

Dla rodzin z dziećmi

Rodziny z dziećmi mogą spodziewać się niesamowitego naturalnego placu zabaw otoczonego lasem – Królestwa Lasu Bachledka. Plac zabaw o powierzchni prawie 5000 m2 z ponad 26 atrakcjami edukacyjnymi i rozrywkowymi zachwyci niejedno dziecko. Megatrampolina, Twierdza Rycerzy Zakonu Smoka, labirynt i wiele innych atrakcji, których mogą spróbować nawet rodzice. Przez całe lato odwiedzający Królestwo Lasu mogą spodziewać się programu animacyjnego lub rozrywki z maskotkami.

Przypływ adrenaliny

Miłośnicy adrenaliny i przyrody będą zachwyceni trójkołowcami górskimi oraz torem bobslejowym!  Trójkołowce górskie na 2,5-kilometrowej leśnej trasie oferują zakręty, strome zbocza i prędkość do 40 km/h. Najdłuższy tor bobslejowy w Tatrach w nie pozostaje w tyle i zrównoważa krótszą długość aż piętnastoma zakrętami! Jeśli więc szukasz czegoś nowego i fascynującego, rusz na wycieczkę do Bachledki!

Komfort i gastronomia

Bachledka kojarzy się nie tylko z zabawą, ale także z gastronomią i komfortem! Designerski budynek restauracji PANORAMA w standardzie babyfriendly z dużym tarasem słonecznym, wewnętrznym placem zabaw dla dzieci, kawiarnią, sklepem z pamiątkami i lokalnymi produktami oraz miejscem do podgrzewania butelek i przewijania dla niemowląt stanowi doskonałą bazę dla odwiedzających. Restauracja z wyjątkowymi widokami i architekturą ukrytą pod zielonym dachem oferuje nie tylko tradycyjną kuchnię, ale także niesamowite domowe makarony, smaczne zupy, świeże sałatki, ciasta i lokalne piwo. Oprócz pysznego jedzenia można w Bachledce również skosztować regionalnych produktów, w tym Miodu Górskiego z Bachledki, który zbierany jest przez pracowite pszczoły bezpośrednio na stokach Tatrzańskiego i Pienińskiego Parku Narodowego!

Ścieżka w koronach drzew

Czym byłaby wizyta w Bachledce bez spaceru po Ścieżce w Koronach Drzew? To przecież atrakcja, na którą z niecierpliwością czekają wszyscy odwiedzający. Spacer na wysokości do 24 metrów nad ziemią, zwieńczony 32-metrową wieżą widokową z adrenalinową siecią i 67-metrową suchą zjeżdżalnią rurową, to wspaniałe przeżycie dla dużych i małych. Popularną atrakcją pozostają także niezapomniane pokazy sokolnicze, które można podziwiać od poniedziałku do piątku w pobliżu Ścieżki.

Kolejka linowa i wycieczki

Lato w ośrodku górskim Bachledka Ski & Sun to nie tylko popularna Ścieżka w Koronach Drzew, ale także jazda kolejką linową, piesze wędrówki czy przeżycia na oznakowanych szlakach rowerowych w okolicy ośrodka o długości do 130 km. Wszystko znajduje się w otoczeniu wyjątkowych panoramicznych widoków na Tatry Bielskie, Trzy Korony i okoliczne doliny. Ponadto w pobliżu ścieżek rowerowych zbudowaliśmy 10 stacji ładowania rowerów elektrycznych.

Wakacje z widokiem

Zakwaterowanie bezpośrednio w Bachledce oferuje kilka alternatyw. Designowe apartamenty Panorama z jacuzzi znajdują się bezpośrednio obok Ścieżki w Koronach Drzew z malowniczym widokiem na Tatry. Apartamenty Bachledka są idealne dla rodzin. Znajdują się one w pobliżu dolnej stacji kolejki linowej z bezproblemowym dojazdem samochodem. Jeśli chcesz połączyć relaks, naturę i pyszne jedzenie, mamy dla Ciebie zakwaterowanie w Pensjonacie SKI Jezersko. Aktywny wypoczynek gwarantuje wypożyczalnia rowerów elektrycznych, która jest dostępna dla wszystkich gości obiektów noclegowych ośrodka Bachledka.

Zabawa i relaks

Zabawę, relaks i doświadczenia znajdą dla siebie rodziny z dziećmi, turyści a również i seniorzy. Ośrodek jest przystosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych i w pełni wyposażony do pobytów z dziećmi, wózkami i wózkami inwalidzkimi. Oprócz pięknych wspomnień gwarantowany jest również komfort, począwszy od 10-osobowej kolejki linowej, która zabierze Cię do centrum usług i atrakcji, na grzbiet Magury Spiskiej.

Górski Festiwal Folklorystyczny

Doświadcz wyjątkowej atmosfery od 9 do 11 sierpnia podczas spektakularnego 28. rocznika Góralskiego Festiwalu Folklorystycznego w Bachledce!  Czeka na Ciebie zabawa, śpiew i taniec w objęciach Tatrzańskiego i Pienińskiego Parku Narodowego. Lokalizacja festiwalu nadaje temu wyjątkowemu wydarzeniu niepowtarzalny klimat i charakter. Nieczęsto zdarza się, aby miłościcy zespołu IMT Smile mogli doświadczyć ich koncertu na jednym z festiwali poza ich trasą koncertową. Dlatego udział Ivana Táslera w tym wydarzeniu jest wyjątkową okazją dla wszystkich entuzjastów jego twórczości. Nie przegap magicznej rodzinnej wycieczki na Ścieżkę w Koronach Drzew połączonej z niezwykłym doświadczeniem kulturalnym dla młodszych i starszych.

Bachledka Ski & Sun to mniej niż godzinę drogi od Zakopanego

W sezonie letnim Bachledka przygotowuje dla Ciebie o wiele więcej przeżyć. Najnowsze wiadomości można śledzić na stronie internetowej www.bachledka.sk lub na portalach społecznościowych FB, IG lub TikTok.

Autor(ka):