Teraz Czytasz
Ocho!Festiwal
09 lipca 2023

Ocho!Festiwal

Iga Kaczmarczyk

Przygotujcie się na wyjątkową muzyczną ucztę w Ochotnicy! W najpiękniejszym zakątku Gorców 9 lipca zabrzmi muzyka świetnych polskich artystów. Wszystko za sprawą trzeciej edycji OCHO! Festiwalu. Na scenie zagrają wyjątkowi, energiczni, bezkonkurencyjni: Nosowska, Smolasty i DJ Marvello!

Muzyczną rozgrzewkę poprowadzi DJ Marvello, czyli Marcel Adamczyk – młody artysta, producent i twórca muzyki rodem z Tylmanowej. Od 2019 roku pracuje projektem muzycznym „Marvello”, w którym skupia się na produkcji muzyki elektronicznej (EDM) oraz gatunków „Melodic Dubstep” i „Melodic Bass”.

Później na scenie pojawi się Smolasty, który słynie z charakterystycznego stylu rapowania, łączącego elementy rapu i muzyki elektronicznej. Jego teksty często poruszają tematy związane z miłością, życiem w mieście oraz relacjami międzyludzkimi. Utwory Smolastego regularnie pojawiają się na listach przebojów. W marcu 2018 otrzymał nominację do Nagrody Muzycznej Fryderyk w kategorii muzyki rozrywkowej za Fonograficzny debiut roku.

Gwiazda pełnego emocji wieczoru słynie z charakterystycznego, niepowtarzalnego stylu wokalnego oraz doskonałych umiejętności kompozytorskich i tekstowych. Katarzyna Nosowska to wokalistka, tekściarka, pisarka lub po prostu – wyrazista osobowość i artystka. Zawsze gra na własnych zasadach!

Zobacz Też
XV Tatrzański Festiwal Zespołów Góralskich ''Złote Kierpce''

Plan wieczoru:

  • 18.00 DJ Marvello
  • 19.00 Smolasty
  • 20.30 Nosowska

Miejsce: scena obok Wiejskiego Ośrodka Kultury w Ochotnicy Dolnej (osiedle Dłubacze 173B).

Dołącz do dyskusji

Dodaj Odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Przewiń Do Góry