Teraz Czytasz
Open Coffee Made in Zakopane

Open Coffee Made in Zakopane

Open Coffee Made in Zakopane

Open Coffee Made in Zakopane to spotkania odbywające się w każdy pierwszy czwartek miesiąca, o 9.00 rano. Przy aromatycznej kawie spotykają się wszyscy kreatywni i przedsiębiorczy ludzie z Zakopanego a także artyści, aktywiści i ci, którzy szukają pomysłu na biznes. Celem spotkania jest poznawanie ze sobą ludzi aktywnych zawodowo i kreatywnie.

O co chodzi?

Poznaj ludzi, którzy na Podhalu pracują, tworzą i chcą się tym podzielić. Open Coffee Made in Zakopane to spotkanie dla wszystkich, którzy chcą zwięźle opowiedzieć czym się zajmują, nawiązać nowe kontakty i poznać opinię na temat swoich pomysłów. Zapraszamy przedsiębiorców, artystów, informatyków, twórców startupów i wszystkich, którzy robią coś ciekawego. Poznajmy się i budujmy wspólną społeczność ludzi kreatywnych!

O kogo chodzi?

Na tym spotkaniu to Ty jesteś mówcą, ale jeśli chcesz tylko posłuchać innych – także zapraszamy! Nie możesz być osobiście? Spotkanie będzie także transmitowane live na madeinzakopane.pl. Zobacz i dołącz następnym razem!

Dlaczego Open Coffee?

Wspólne spotkania przy porannej kawie mają swoją tradycję w środowiskach startupowych, szczególnie w większych miastach. Luźna formuła pozwala nawiązywać nowe relacje towarzyskie i biznesowe. Wierzymy, że Zakopane temu sprzyja.

Zobacz Też

Dlaczego Zakopane?

Zakopane to nie tylko miejsce wypoczynku. To także miasto pełne płynącej z gór inspiracji, doskonałe do rozwijania biznesu lub działalności artystycznej. O wyjątkowości Zakopanego zawsze decydowali ludzie, którzy znajdowali tu natchnienie do tworzenia. Chcemy, aby ten wyjątkowy duch miejsca pomógł przedsiębiorcom i artystom w rozwijaniu swojej działalności.

Najbliższe spotkania odbędą się 4 sierpnia oraz 1 września.

Dołącz do dyskusji

Dodaj Odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Przewiń Do Góry