XXI Charytatywny Bal Tatrzańskiej Izby Gospodarczej

Tegoroczny bal odbędzie się 11 lutego w Bachleda Hotel Kasprowy****. W ramach programu „Pomoc Na Szczytach” dedykowany jest podopiecznym Polskiego Stowarzyszenia Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło Zakopane.

Będzie to bal jubileuszowy – bo z okazji XXX lecia powstania Tatrzańskiej Izby Gospodarczej i charytatywny – wspierający rehabilitację, leczenie i wsparcie podopiecznych PSONI Koło Zakopane oraz pomoc stypendialną dla najzdolniejszych dzieci z Podhala.

Bal wspierają muzycznie Paulina Martini z zespołem jazzowym i MW Sound Marek Wacławski, kulinarnie „wirtuozi” kuchni z Bachleda Hotel Kasprowy, organizacyjnie – orkiestra ludzi dobrej woli, finansowo- darczyńcy i sponsorzy. Podczas balu odbędzie się licytacja dzieł sztuki znanych artystów i trofeów sportowych podarowanych przez znanych sportowców oraz konkurs z nagrodami ufundowanymi przez sponsorów.

Cena biletu: 350 zł. Rezerwacja i sprzedaż: Tatrzańska Izba Gospodarcza, ul. Kościuszki 15, Zakopane: 182015911, 511408151, biuro@tig.zakopane.pl, www.tig.zakopane.pl – przez formularz rezerwacyjny.

XXI Charytatywny Bal Tatrzańskiej Izby Gospodarczej odbędzie się 11 lutego o godz. 19:30 w Bachleda Hotel Kasprowy**** Zakopane ul. Szymaszkowa 1.

Fot. Facebook/Tatrzańska Izba Gospodarcza

Autor(ka):