Teraz Czytasz
XXI Charytatywny Bal Tatrzańskiej Izby Gospodarczej
11 lutego 2023

XXI Charytatywny Bal Tatrzańskiej Izby Gospodarczej

Iga Kaczmarczyk
XXI Charytatywny Bal Tatrzańskiej Izby Gospodarczej

Tegoroczny bal odbędzie się 11 lutego w Bachleda Hotel Kasprowy****. W ramach programu „Pomoc Na Szczytach” dedykowany jest podopiecznym Polskiego Stowarzyszenia Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło Zakopane.

Będzie to bal jubileuszowy – bo z okazji XXX lecia powstania Tatrzańskiej Izby Gospodarczej i charytatywny – wspierający rehabilitację, leczenie i wsparcie podopiecznych PSONI Koło Zakopane oraz pomoc stypendialną dla najzdolniejszych dzieci z Podhala.

Bal wspierają muzycznie Paulina Martini z zespołem jazzowym i MW Sound Marek Wacławski, kulinarnie „wirtuozi” kuchni z Bachleda Hotel Kasprowy, organizacyjnie – orkiestra ludzi dobrej woli, finansowo- darczyńcy i sponsorzy. Podczas balu odbędzie się licytacja dzieł sztuki znanych artystów i trofeów sportowych podarowanych przez znanych sportowców oraz konkurs z nagrodami ufundowanymi przez sponsorów.

Cena biletu: 350 zł. Rezerwacja i sprzedaż: Tatrzańska Izba Gospodarcza, ul. Kościuszki 15, Zakopane: 182015911, 511408151, biuro@tig.zakopane.pl, www.tig.zakopane.pl – przez formularz rezerwacyjny.

Zobacz Też

XXI Charytatywny Bal Tatrzańskiej Izby Gospodarczej odbędzie się 11 lutego o godz. 19:30 w Bachleda Hotel Kasprowy**** Zakopane ul. Szymaszkowa 1.

Fot. Facebook/Tatrzańska Izba Gospodarcza

Dołącz do dyskusji

Dodaj Odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Przewiń Do Góry