Centrum Rozrywki Pod Gubałówką: najlepsza zabawa dla całej rodziny w Zakopanem!

Zakopiańska Gubałówka to miejsce znane w całej Polsce. U jej podnóża, przy dolnej stacji kolejki linowo-terenowej na Gubałówkę znajduje się wyjątkowe Centrum Rozrywki, pełne atrakcji dla całej rodziny, gdzie nikt się nie nudzi – bez względu na wiek! Jak się tam dostać? Planowanie podróży najlepiej zacząć od kupienia biletów lotniczych na www.tickets.pl!

W Centrum Rozrywki Pod Gubałówką nie sposób się nudzić! Co tam znajdziesz?

Zakopane to nie tylko Krupówki i szlaki turystyczne! Jeśli szukasz atrakcji dla całej rodziny koniecznie sprawdź co znajdziesz w Centrum Rozrywki pod Gubałówką i już dziś zaplanuj czas na dobrą zabawę ze swoimi bliskimi.

Oto co znajdziesz w Centrum:  

1. Góralski Ślizg: Chciałbyś poczuć dreszczyk emocji? Sprawdź góralski ślizg! Wybierz jeden z torów i mknij solo lub w tandemie z górki na pazurki!

2. Autodrom: Zasiądź za kierownicą, ścigaj się, zderzaj i dobrze baw! To atrakcja, która daje mnóstwo frajdy zarówno młodszym, jak i starszym, 

3. Karuzela dla Dzieci: Czy jest na świecie dziecko, które nie lubi radosnych przejażdżek na karuzeli? Chyba nie – Twoja pociecha też będzie zachwycona!

4. Koło Młyńskie: Wspaniałe widoki na Zakopane i panoramę Tatr z lotu ptaka – to coś dla całej rodziny. Kto pierwszy znajdzie Giewont? 

5. Ośmiornica: Nie wszystkie ośmiornice czają się na dnie oceanu. Ta pod Gubałówką jest bardzo przyjazna i tylko czeka, aby zabrać wszystkich chętnych na wirującą przejażdżkę! 

6. Strzelnica: Cel, pal, ognia! Jeśli masz sokole oko, to możesz ustrzelić sobie nie lada nagrodę, a przy tym doskonale się bawić.

Punkt Gastronomiczny pod Gubałówką

Po wszystkich atrakcjach na pewno zgłodniejesz! W Centrum Rozrywki Pod Gubałówką znajdziesz miejsce na smaczną i pożywną przekąskę, orzeźwiający napój i pyszną kawę. To doskonała okazja na chwilę wytchnienia przed… kolejną rundą zabaw!

Godziny Otwarcia i lokalizacja Centrum Rozrywki Pod Gubałówką

Centrum Rozrywki Pod Gubałówką działa w sezonie letnim codziennie od 10:00 do 22:00. Znajduje się w centrum Zakopanego – zaledwie o krok od dolnej stacji kolejki na Gubałówkę, więc zawsze będzie Ci po drodze.

Dzięki Centrum Rozrywki Pod Gubałówką Twój dzień będzie pełen uśmiechu i niezapomnianych chwil oraz dobrej zabawy. To miejsce pełne świetnej rozrywki, którą znajdzie tu każdy, niezależnie od swojego wieku. W tym miejscu na całą Twoją rodzinę czeka mnóstwo wspaniałej zabawy, więc nie czekaj – zarezerwuj bilety lotnicze na www.tickets.pl i zaplanuj podróż do Zakopanego!