Gwiazdy na najwyższej scenie w Polsce

W miniony weekend na Gubałówce padł rekord. Występujący w ramach Hej Fest zespół Perfect zgromadził największą tego lata liczbę fanów. – „To wszystko dla Was kochani! Warto było!” – podsumował występ na najwyżej położonej scenie w Polsce leader zespołu – Grzegorz Markowski.

W miniony weekend na Gubałówce wszyscy bawili się doskonale. Podczas koncertu Perfect pod sceną nie było ani jednej osoby, która nie znałaby takich przebojów jak „Ewka”, „Autobiografia”, czy „Niepokonani”. Dzień później zagrał Dawid Podsiadło, który już na początku swojego występu zwrócił uwagę na piękną panoramę Tatr i Zakopanego rozpościerającą się z Gubałówki. Fanom nie przeszkadzał nawet deszcz padający podczas koncertu. Publiczność już po bisach długo jeszcze skandowała imię młodego wykonawcy.

Zgodnie z formułą festiwalu, przed gwiazdami zagrały supporty. Zespoły dopiero rozpoczynające swoją muzyczną przygodę w hejfestowym konkursie walczą o uznanie publiczności i nagrody pieniężne.
– Cieszymy się, że festiwal Hej Fest jest coraz bardziej popularny, i że coraz więcej osób przychodzi posłuchać muzyki na Gubałówce. Zapraszamy wszystkich, którzy jeszcze nie mieli okazji wziąć udziału w koncercie na najwyżej położonej scenie w Polsce. Przed nami jeszcze 6 niezwykłych wydarzeń muzycznych – występy Moniki Brodki, Happysad, Meli Koteluk, Dżemu, Sylwii Grzeszczak i zespołu LemON – mówi Patryk Białokozowicz, członek Polskich Kolei Linowych S.A.

Autor(ka):