Teraz Czytasz
Hrubo Watra dla Jaśka Ślusarczyka
Hrubo-Watra-dla-Jaśka-Ślusarczyka

Hrubo Watra to charytatywny festiwal outdoorowy, organizowany po raz kolejny przez przyjaciół dla przyjaciół. Odbędzie się 6 września, 11:00, na Polanie Biały Potok (przy wlocie do Doliny Lejowej)

Wspinaczka, zjazdy tyrolką, zorbing, warsztaty kreatywne i kulinarne dla dzieci, quady, elektryczne motory, zumba, wspólne ognisko i koncert-niespodzianka – takie atrakcje będą czekały na uczestników tegorocznej Watry, która zapłonie silnym płomieniem w szczytnym celu.

Hrubo Watra po raz pierwszy zapłonęła w sierpniu ubiegłego roku, aby pomóc Szymkowi Klimkowi, który zmaga się z trudną rehabilitacją po usunięciu guza mózgu. Tym razem na Polanie Biały Potok można będzie dorzucić do symbolicznego ognia dla Jaśka Ślusarczyka. Chłopiec urodził się z wirusem cytomegalii, zmaga się także z obniżonym napięciem mięśniowym, encefalopatią oraz opóźnieniem psychoruchowym. Mimo swojej niepełnosprawności chłopiec jest pogodny i dzielnie się rehabilituje. Na drodze do kolejnych postępów stają mu jednak względy materialne, czyli środki finansowe na dalsze leczenie.

Zobacz Też
Dziwy natury, dziwy wyobraźni

Jeśli chcesz pomóc Jaśkowi, a przy okazji miło spędzić czas, zapisz w kalendarzu Hrubą Watrę!

Dołącz do dyskusji

Dodaj Odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

WordPress Zakopane: bystrzan.spaceSklep Narzędzia Ogrodnicze elmal.com.pl

Realizacja: montinea | marketing & graphic design Strony: Wydarzenia & Mapy Wszelkie prawa zastrzeżone © Paul Bystrzan 2021 - Paul Bystrzan

Przewiń Do Góry