Małopolska. Poznajmy się

Znacie już kampanię „Małopolska. Poznajmy się”? Jeśli nie, zdecydowanie musicie to nadrobić! Małopolska to idealne miejsce do wypoczynku w duchu „slow”, możecie tu podróżować niespiesznie i uważnie, a dzięki nam ciekawie i nietypowo. Kampania skierowana jest do wszystkich mieszkańców Polski oraz osób mieszkających w Małopolsce – do lokalnych. Lokalni nie tylko mogą lepiej poznać swoją okolicę, ale także polecić swoje ulubione miejsca i podzielić się nimi z innymi.

Dodatkowo organizatorzy wybrali Ambasadorów regionu, którzy znają Małopolskę na wylot i wiedzą gdzie warto być, co zobaczyć i czego spróbować. Propozycje Ambasadorów znajdziecie na poznajmysie.malopolska.pl. A co dokładnie możecie tam znaleźć? Lokalni polecają, a Wy macie szansę na wspaniałe przeżycia i poznanie miejsc, które zna niewiele osób. Każdy z Ambasadorów opowiada o swoim ulubionym sposobie na spędzanie czasu w Małopolsce.

Maja i Bartosz (twórcy Radia Kulinarnego) zaproszą Was w miejsca gdzie możecie skosztować regionalnych przysmaków i zobaczyć jak one powstają. Ania Szafraniec (kolarka górska – mistrzyni) zaprosi na ulubione trasy rowerowe, o różnym stopniu trudności, nie tylko dla miłośników mocnych wrażeń, ale także dla rodzin z dziećmi. Jasiek Sabała (przewodnik – Tatry) poprowadzi Was nieznanymi szlakami i opowie o tym, co może przynieść spotkanie z naturą. Rodzina Mazurków (z bloga Rodzinnie dookoła świata) zaproponuje multum alternatyw na rodzinne wypady i wycieczki edukacyjne. Ania Dąbek (przewodniczka – Ojcowski Park Narodowy) pokaże piękne i urzekające miejsca, którymi będziecie chcieli się podzielić ze wszystkimi znajomymi w social mediach.

Autor(ka):