Promocja autobiografii Apoloniusza Rajwy

Promocja książki Apoloniusza Rajwy zatytułowanej „Mój Everest” odbędzie się w piątek 16 czerwca o godzinie 17:00 w sali Centrum Edukacji Przyrodniczej TPN (ul. Chałubińskiego 42a). Na spotkaniu będzie możliwość zakupu książki.

O książce, od wydawców:

Wydajemy tę książkę, aby uhonorować i docenić postać Apoloniusza Rajwy, naszego ulubionego nauczyciela i pedagoga, który na początku naszej młodości pojawił się na naszej drodze życia, wzbudzając w nas podziw i prawdziwy autorytet. Jego dorobek życiowy w różnych dziedzinach, bogaty życiorys, pogodne podejście do życia, szacunek do drugiego człowieka i pasja, którą warto pielęgnować zobowiązały nas, aby to wszystko utrwalić w postaci wydawnictwa.

Niezwykłość, a zarazem czytelność tej książki, polega na tym, że Autor napisał ją szczerze i od serca. Znajdziemy tu sporo interesujących faktów, ciekawostek, dużo archiwalnych zdjęć, które w naszym przekonaniu warto upowszechnić. Na pewno zachwyci czytających ta niezwykła wędrówka przez życie, pełna zmagań, trosk i radości, które zatrzymał Autor w pamięci. Zapraszamy Szanownych Czytelników do lektury i życzymy wielu niezapomnianych przeżyć i wrażeń.

Wdzięczni wychowankowie,

Stanisław Kalita i Waldemar Sokołowski

Autor(ka):