Weź udział w konkursie fotograficznym „Tatrzańska Jesień” i zdobądź cenne nagrody!

Konkurs Fotograficzny „Tatrzańska Jesień”  to cykliczne wydarzenie, które od kilkunastu lat zachęca obserwatorów górskiej przyrody do odkrywania w sobie nowego, „czułego” oka. Lubisz polować na ulotne, niepowtarzalne chwile? Mas wyostrzone zmysły i lubisz nowe wyzwania? Weź udział w XIX edycji!

Zadaniem uczestników konkursu jest zatrzymanie w kadrze piękna i majestatu przyrody tatrzańskiej, z całym bogactwem jej form oraz zjawisk urozmaiconych jesiennym  światłem. Wszystko to  zaczarowane w artystycznym bezruchu jest na fotografii  niepowtarzalne i ponadczasowe.

Jak co roku w jury zasiądą wybitni fotograficy oraz osoby, które od lat patrzą na otaczający nas świat poprzez pryzmat swojej wrażliwości. Najciekawsze prace złożą się w unikatową wystawę, którą będzie można zobaczyć w Zakopanem już w listopadzie.

Każdy kto chce podzielić się wyjątkowymi chwilami uchwyconymi w obiektywie aparatu i zarazić górską pasją innych, ma teraz ku temu okazję! W konkursie mogą wziąść udział prace autorów profesjonalnych i amatorów z kraju i za granicy. Prace należy przesłać do 30 października na adres:
Tatrzańska Agencja Rozwoju, Promocji i Kultury ul. Tetmajera 2434 – 500 Zakopane.

Autor(ka):