Słodkie warsztaty na dolnych Krupówkach

Szukasz pomysłu na spędzenie czasu z dziećmi w Zakopanem? Zapisz na liście CiuCiu Cukier Artist – miejsce gdzie dzieci mogą się świetnie bawić w otoczeniu tego co tygryski lubią najbardziej, czyli słodyczy!

Kolorowy świat CiuCiu Cukier Artist oczaruje nie tylko dzieci, możecie być tego pewni. Jak to się dzieje, że lizaki i cukierki mają kolory tęczy, różne kształty, a w środku cukierka zatopione są kształty owoców czy postaci z bajek? O tym dowiecie się na miejscu. 

Wybierając się na wycieczkę do CiuCiu Cukier Artist musicie wiedzieć, że pokazy odbywają się codziennie i co godzinę. Każda pełna godzina otwiera kolejny pokaz. Co ważne, są one zupełnie bezpłatne. Jedyny koszt jaki poniesiecie na miejscu to koszt cukierków, które będziecie chcieli kupić, gdy poczujecie słodki aromat unoszący się w powietrzu i zostaniecie poczęstowani świeżo zrobionym, ciepłym cukierkiem. 

Pokazy są prowadzone przez specjalistów w tej dziedzinie. Zobaczycie jak ogromna kula cukru przeistacza się w niesamowitego cukierka. Są one wytwarzane w 100% ręcznie. Od początku do końca możecie śledzić cały proces produkcji i na koniec wziąć udział w warsztatach. Zwiniecie wówczas karmelowe, fikuśne ślimaki i nabijecie je na drewniany patyk. Skroicie też własne cukierki. Decyzja należy do Was – czy zjecie je na miejscu, czy zabierzecie je do domu.

Pokaz trwa około 40 minut i jest bezpłatny.

Nasze słodycze są wytwarzane bez ulepszaczy, przy użyciu tylko i wyłącznie naturalnych barwników, nie zawierają glutenu i są odpowiednie dla wegan. W ofercie posiadamy również lizaki bezcukrowe z liofilizowanymi owocami oraz jadalnymi kwiatami.

Dzięki manufakturze cukierków CiuCiu Cukier Artist przekonacie się, że cukier nie jest Waszym wrogiem, a przyjacielem.

CiuCiu Cukier Artist, ul. Krupówki 11, Zakopane (kliknij i zobacz na mapie)

Autor(ka):